A- A A+

949

جشن فراگیری اولین واژه ((آب )) با همکاری اداره آموزش و پرورش در شهرستان اسفراین برای کلاس اولی ها برگزار گردید  

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی : جشنواره فراگیری اولین واژه (( آب )) که همزمان با فراگیری این واژه توسط دانش آموزان کلاس اول ابتدایی ، در دارالقرآن شهر اسفراین برگزار گردید .

این جشنواره راس ساعت 10 روز چهار شنبه مورخ دوم دی ماه با تلاوت قرآن مجید و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران با حضور اکرامی فرد مدیر آموزش و پرورش ، منصور درتومی مشاور مدیر عامل و مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب ، مهندس روئین فرد مدیر امور آب و فاضلاب و تعدادی از مدیران شهرستانی برگزار گردید .

در ابتدای جلسه اکرامی فرد مدیر اداره آموزش و پرورش این شهرستان اسفراین با بیان این نکته که آموزش تاثیر گزار آموزشی است که در سنین کودکی و در ناخود آگاه کودکان نقش ببندد گفت ما بر این باوریم که بهینه سازی مصرف آب باید از کودکان به عنوان پایه های اصلی آموزش شروع و در خانواده ها گسترش و توسعه یابد و دانش آموزان ارکان اصلی نهادینه شدن یک فرهنگ در جامعه هستند که با آموزش های لازم می تواند جامعه را به صوی صرفه جویی سوق دهد .

منصور درتومی مشاور مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب دانش آموزان را ظرفیت و فرصت مغتنمی جهت فرهنگ سازی و اصلاح رفتارهای ناصحیح دانست و افزود : اگر فرهنگ سازی از سنین پایین انجام پذیرد می تواند زمینه اثر گزاری فعالیتها در سنین بالاتر را فراهم آورد .

وی محدودیت منابع آبی و ضرورت استفاده صحیح از آب اشاره نمو و بر ضرورت همکاری و همراهی آحاد مردم جامعه خصوصا نسل آینده ساز جامعه تاکید کرد .

در ادامه این جشن کودکان با اجرای دکلمه ، شعر ، سرود و نمایش نامه های کوتاه در مورد آب و راههای صرفه جویی همکلاسی های خود را با اهمیت این مایع حیاتی آشنا ساختند و از دیگر برنامه ها در این جشنواره : برگزاری نقاشی ، توزیع کتب و محتوای آموزشی از دیگر برنامه های این جشنواره بود .

در پایان این جشن از آثار برتر نقاشی دانش آموزان با اهداء جوایزی تقدیر به عمل آمد .

خاطر نشان می شود جشنواره فراگیری نخستین واژه (( آب )) در طی ده روز و طبق برنامه ریزی های انجام شده توسط شرکت آب و فاضلاب و اداره کل آموزش و پرورش در کلیه شهر های استان خراسان شمالی برگزار خواهد شد.

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
5091 بازدید
2888 بازدید

1.36%
13.40%
2.42%
0.06%
0.15%
82.61%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):30
30 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : دوشنبه 20-02-1400, 13:07