A- A A+

947

جشن فراگیری اولین واژه ((آب )) با همکاری اداره آموزش و پرورش در شهرستان فاروج برای کلاس اولی ها برگزار گردید  

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی : جشنواره فراگیری اولین واژه (( آب )) که همزمان با فراگیری این واژه توسط دانش آموزان کلاس اول ابتدایی ، در آموزشگاه شهید امین زاده شهرستان فاروج برگزار گردید .

در ادامه برگزاری جشن فراگیری اولین واژه ((آب)) در استان خراسان شمالی روز سه شنبه اول دی ماه سال جاری این جشن در مدرسه دخترانه شهید امین زاده و با همکاری مدرسه دخترانه سمیه این شهر برگزار گردید .

در این مراسم که با حضور دانش آموزان هردو مدرسه برگزار گردید ، مهندس سید امیر فاطمی مدیر امور آب و فاضلاب شهری فاروج با حضور در بین دانش آموزان مطالبی را در مورد اهمیت آب ، چرخه آب در طبیعت ، نحوه تولید آب شرب و انتقال آن برای مصارف و راههای صحیح مصرف آب بیان داشت و از دانش اموزان خواست تا در منازل نگهبان و پاسدار این نعمت بزرگ خداوند باشند .

مهندس فاطمی همچنین در حاشیه برگزاری این جشن در مصاحبه ای با خبرنگاران گفت : سرانه مصرف آب در شهر فاروج بیشتر از سایر شهرهای استان است و با توجه به بارندگی های چند سال اخیر تامین آب شرب یکی از مهمترین چالشهای این شهر می باشد و لذا توجه به فرهنگ صحیح مصرف آب بصورت اصولی و ریشه ای می تواند مشکل گشای مشکلات و چالشها باشد .

وی افزود : فرهنگ سازی نیازمند هزینه های بالایی می باشد که هر مقداری که در این زمینه سرمایه گذاری شود آینده بهتری را در مورد مصرف بهینه آب نوید خواهد داد .

در ادامه این جشن کودکان با اجرای دکلمه ، شعر ، سرود و نمایش نامه های کوتاه در مورد آب و راههای صرفه جویی همکلاسی های خود را با اهمیت این مایع حیاتی آشنا ساختند .

در پایان این جشن از آثار برتر نقاشی دانش آموزان با اهداء جوایزی تقدیر به عمل آمد .

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
481 بازدید
1596 بازدید

1.27%
13.24%
2.37%
0.06%
0.17%
82.89%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):19
19 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : چهارشنبه 24-10-1399, 08:42