A- A A+

945

جشن فراگیری اولین واژه ((آب )) با همکاری اداره آموزش و پرورش در شهرستان مانه و سملقان برای کلاس اولی ها برگزار گردید  

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی : جشنواره فراگیری اولین واژه (( آب )) که همزمان با فراگیری این واژه توسط دانش آموزان کلاس اول ابتدایی ، در آموزشگاه پیامبر اعظم (ص) شهرستان مانه و سملقان با حضور مدیر امور آب و فاضلاب و مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان برگزار گردید .

در این جشنواره پس از تلاوت قرآن کریم و سرود ملی توسط دانش آموزان ، شهرام رمضانی مدیر امور آب و فاضلاب این شهرستان در جمع دانش آموزان گفت : همواره اداره آموزش و پرورش و دانش آموزان از مهمترین ظرفیت های فرهنگ سازی جامعه بوده و در هر زمانی که یک ارگان یا سازمانی نیاز به کمک داشته و از این ظرفیت یاری خواسته موفق شده است که نمونه های بارز آن طرح های همیار پلیس وهمیار آب بوده است .

رمضانی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از همکاری گرم و صمیمانه اداره آموزش و پرورش شهرستان و استقبال مسئولین از برگزاری این جشنواره ابراز امید واری نمود با زحمات معلمان دلسوز فرهنگ صحیح مصرف آب بصورت بنیادی و ریشه ای در بین دانش آموزان فراگیر شده و در آینده ای نزدیک جامعه ای بدور از اسراف داشته باشیم .

در ادامه این جلسه دکتر جنتی مدیر آموزش و پرورش شهرستان مانه و سملقان نیز برای دانش آموزان گفت : نیاز به آب از تمامی نیاز های انسان پر اهمیت تر بوده و هیچ موجود زنده ای بدون آب نمی تواند زنده بماند .

در ادامه دکتر جنتی با زبان حال دانش آموزان از فواید آب ، چرخه آب ، و راههای درست مصرف نمودن آب را برای دانش آموزان توضیح داد و برای درک بهتر دانش آموزان مثالهایی را از نوع مصرف آب در هنگام وضو گرفتن ، مسواک زدن و... برای کودکان بازگو نمود .

در ادامه این جشن دانش آموزان با اجرای سرود ، دکلمه و نمایش نامه هایی با مضامین صرفه جویی آب هم کلاس های خود را به پرهیز از اسراف آب تشویق نمودند .

در پایان این جشن به دانش آموزانی که بهترین نقاشی را در زمینه صرفه جویی آب کشیده بودند جوایزی اهداء شد و تمامی دانش آموزان نیز کتابچه ها و پوستر چرخه آب و یک مداد اتود را دریافت نمودند .

خاطر نشان می شود جشنواره فراگیری نخستین واژه (( آب )) در طی ده روز و طبق برنامه ریزی های انجام شده توسط شرکت آب و فاضلاب و اداره کل آموزش و پرورش در کلیه شهر های استان خراسان شمالی برگزار خواهد شد.

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
12088 بازدید
2888 بازدید

1.36%
13.40%
2.42%
0.06%
0.15%
82.61%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):33
33 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : دوشنبه 27-02-1400, 08:04