A- A A+

914

کمیته بحران و پدافند غیر عامل شرکت آب و فاضلاب با هدف مقابله با فصل سرما تشکیل جلسه داد

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی : روز یک شنبه سوم آبان ماه ، کمیته بحران و پدافند غیر عامل این شرکت با هدف بررسی فصل سرما و راههای مقابله با آن جهت جلو گیری از آسیب های جدی به تاسیسات آب و فاضلاب در زمستان تشکیل جلسه داد .

در ابتدای این جلسه مهندس سید ابراهیم علوی مدیر عامل این شرکت گفت : شرایط جغرافیایی استان خراسان شمالی باعث شده که هر ساله در فصل زمستان شاهد برودت هوا و یخ زدگی تاسیسات آب باشیم که مشکلاتی را برای تامین آب شرب ایجاد می نماید و خدمات رسانی به شهروندان را برخی از روزها با مشکل روبرو می نماید .

مهندس علوی افزود : سال جاری نیز از این امر مستثنی نبوده و از هم اکنون باید آمادگی کامل جهت گذر از فصل زمستان با ارائه بهترین خدمات در زمینه آب و فاضلاب به همشهریان داشته باشیم .

علوی ارائه راهکارهای پیشگیرانه ، اطلاع رسانی به موقع ، رصد روزانه اطلاعات هواشناسی ، تجهیز و آماده بودن پرسنل و استفاده از ظرفیت بخش خصوصی را از بهترین راهکار های گذر از فصل زمستان بر شمرد .

در ادامه این جلسه مقرر گردید کلیه اقدامات جهت آماده سازی اکیپ های مقابله با سرما در تمامی امور های تابعه انجام گیرد و تجهیزات مورد نیاز تهیه و بصورت آماده بکار قرار گیرد و همچنین کلیه اقدامات اطلاع رسانی از قبیل راههای پیشگیری از یخ زدگی تاسیسات آب و فاضلاب در فصل زمستان از طریق تهیه و پخش تیزر های اطلاع رسانی ، بروشور ، نصب بنر های اطلاع رسانی در سطح شهر ها و چاپ آگهی هایی در روزنامه ها و جراید محلی انجام پذیرد .

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
5215 بازدید
2888 بازدید

1.36%
13.40%
2.42%
0.06%
0.15%
82.61%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):36
36 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : دوشنبه 20-02-1400, 13:07