A- A A+

912

در شش ماهه ابتدایی سال 94 بیش از 4808 نفر ساعت کلاس های آموزشی با هدف ارتقاء سطح آگاهی پرسنل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی برگزار گردید .

حسین آغ قلعه معاون برنامه ریزی و منابع انسانی این شرکت با اعلام خبر فوق گفت : نیروی انسانی سرمایه اصلی هر سازمان به شمار می رود وتوانمندی سازمان ها منوط به وجود انسان های توانمند ،کارا و خلاق است و با توجه خاصي كه در دهه های اخير در جهان به آموزشهاي تخصصی ضمن خدمت معطوف شده حاكي از ارتقاء كيفيت خدمات ، محصولات و ابداع و نوع آوري است .

مهندس آغ قلعه افزود : با توجه به رشد سريع تكنولوژي ، تأمين نيروي انساني ماهر و متخصص و کار آمد و آشنا به علوم و فنون جدید یکی از دغدقه های اصلی سازمانها در حال حاضر است و يكي از مناسب ترين روش ها جهت ارتقاء سطح علمی کارکنان برگزاری کلاس های آموزشی ضمن خدمت برای پرسنل است که باعث ايجاد مهارتها براي جوابگويي به نيازهاي متنوع مشاغل و روشهاي جديد و نوين كار و انجام كار مناسب خواهد بود .

آغ قلعه با تاکید بر افزایش توان علمی و فنی پرسنل در این شرکت گفت : شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی نیز همگام با پیشرفت علم و تکنولوژی و با هدف خدمات رسانی هرچه بهتر به مشترکان در این راستا گام برداشته و در راستای تامین نیروی انسانی کارا ، خلاق و توانمند اقدامات زیادی انجام داده که از آن میان می توان به برگزاری دوره های آموزشی مختلف برای پرسنل و برگزاری آزمون های استخدامی برای جذب نیرو های متخصص اشاره کرد .

معاون برنامه ریزی این شرکت گفت : در شش ماهه اول سال 94 بیش از 4808 نفر ساعت دوره های آموزشی برای پرسنل برگزار گردیده که از این مقدار 3808 نفر ساعت شامل دوره های عمومی و 1000 ساعت آن دوره های تخصصی بوده که کارکنان به این دوره ها اعزام شده اند .

وی خاطر نشان ساخت در 31 اردیبهشت ماه سال جاری آزمون استخدامی این شرکت نیز برگزار و نفرات برتر برای ادامه روند جذب و اشتغال بکار معرفی گردیده اند .

این نکته حائز اهمیت است که شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی در سال 93 موفق به کسب مقام دوم در اجرای برنامه های آموزشی پرسنل در بین شرکت های آب و فاضلاب سراسر کشور گردیده است .

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
449 بازدید
2888 بازدید

1.36%
13.40%
2.42%
0.06%
0.15%
82.61%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):25
25 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : یکشنبه 22-01-1400, 14:15