A- A A+

895

همایش بازنشستگان صنعت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی شامل بازنشستگان شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی با حضور جناب آقای مهدی میدانی رئیس کانون بازنشستگان صنعت آب و فاضلاب کشور در محل سالن اجتماعات اداره کل فنی و حرفه ای شهر بجنورد برگزار گردید .

در این همایش ابتدا مهندس علوی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی ضمن ابراز خرسندی از دیدار مجدد همکاران بازنشسته و همچینین از شکل گیری کانون بازنشستگان صنعت آب و فاضلاب در خراسان شمالی گفت :

11 848

موهای سفید بر چهره تک تک بازنشستگان نشان دهنده تلاشهای خستگی ناپذیر و شبانه روزی آنان در صنعت آب و فاضلاب است که سالها تجربه را به همراه دارد .

مهندس علوی افزود : کارها در گذشته به مراتب سخت تر از حال حاضر بوده و زحماتی که شما بازنشستگان عزیز در سالهای گذشته کشیده اید و ما شاهد آنها بوده ایم سالیان سال در خاطره ها خواهد ماند و در دفتر اعمال ثبت و ضبط خواهد شد .

وی در ادامه از خواسته های بازنشستگان صحبت هایی به میان آورد و گفت : شرکت آب و فاضلاب ارتباط متقابل با همکاران شاغل و بلزنشسته دارد و هیچ وقت بازنشستگان را غیر خود نمی داند و در این زمینه از هیچ کوششی فروگزار نبوده و در ادامه صحبت های خود در مورد درمان ، بیمه های تکمیلی ، رفاه ، فروشگاه تعاونی مصرف ، ورزش و اشتغال فرزندان بازنشسته مطالبی را ایراد نمود .

در ادامه این همایش جناب آقای مهدی میدانی نیز ضمن ابراز خرسندی از انجام اقدامات اولیه جهت راه اندازی شعبه ای از کانون بازنشستگان صنعت آب و فاضلاب کشور با نام کانون باز نشستگان صنعت آب و فاضلاب خراسان شمالی و تقدیر از کسانی که در این زمینه گامهای اولیه را برداشته اند گفت :

11 849 امروز این شعبه مانند قطاری است که تازه نفس بوده و در مسیر حرکت خود قرار گرفته که لازمه به مقصد رسیدن آن همکاری و همدلی تک تک بازنشستگان عزیز این استان می باشد . وی افزود کانون بازنشستگان واحد صنفی غیر انتفاعی است که هیچ فعالیت اقتصادی نمی تواند داشته باشد و کسانی که به عنوان هیات مدیره به کانون وارد می شوند بدون هیچ چشم داشتی و فقط جهت رضای خدا با ایمان و عشق خدمت به همنوعان در این مسیر گام خواهند برداشت .

ایشان با اشاره به بعضی از دغدغه های بازنشستگان در مورد بیمه های درمانی و تکمیلی و همچنین از راه اندازی شرکت های تعاونی بازنشستگان جهت مشارکت بازنشستگان در انجام پروژه های شرکت های آب و فاضلاب مانند دیگر شرکت های پیمانکاری راهنمایی هایی را ارائه نمودند .

در پایان این همایش شبعه کانون بازنشستگان صنعت آب و فاضلاب خراسان شمالی به صورت نمادین افتتاح گردید .

 

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
9004 بازدید
5170 بازدید

1.37%
12.82%
2.30%
0.05%
0.13%
83.33%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):29
29 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : دوشنبه 03-03-1400, 08:29