A- A A+

890

همزمان با سومین روز از هفته دولت 6 طرح آب و فاضلاب در شهرستان مانه و سملقان با اعتبار بالغ بر34هزارو 116 میلیون ریال افتتاح و بهره برداری شد .

در سومین روز از هفته دولت ۷۷ پروژه شهرستان مانه و سملقان با اعتباری بالغ بر ۳۷ میلیارد تومان توسط معاون سیاسی امنیتی استانداری افتتاح شد.

محمد رحیم نوروزیان در مراسم افتتاح پروژه های شهرستان مانه و سملقان اظهار داشت:شهرستان مانه و سملقان ظرفیت و انسجام وحدت خوبی دارند که امیدواریم در سنوات آینده شاهد بهبود این وضعیت باشیم.
وی ادامه داد:این دولت در دو سال گذشته خود به اندازه 80درصد 8 سال گذشته در بحث هزینه های دفاعی کشور اعتبار اختصاص داده است و همین آمادگی نیروهای مسلح نظام موجب عقب نشینی دشمنان و موفقیت در مذاکرات هسته ای شده است.

892

همزمان با این مراسم 6 پروژه آب و فاضلاب این شهرستان نیز با اعتباری بالغ بر34 هزارو 116میلیون ریال نیز افتتاح و در مدار بهره برداری قرار گرفت .

یکی از مهمترین پروزه های شهر ستان مانه و سملقان ، آغاز عملیات اجرایی شبکه جمع آوری فاضلاب شهر آشخانه بود که با حضور دولت مردان استانی و شهرستانی در محل ایستگاه پمپاژ تصفیه خانه فاضلاب این شهر مراسم آغازین آن برگزار گردید .

در این مراسم مهندس سید ابراهیم علوی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی گفت : امروز با یاری خداوند و همراهی دولت تدبیر و امید و مردم در شهرستان مانه و سملقان 6 پروژه آب و فاضلاب با اعتباری بالغ بر 34 هزار و 116 میلیون ریال به مرحله بهره برداری رسیده و یکی از مهمترین پروژه هایی که امروز شاهد برگزاری آئین آغازین آن هستیم پروژه جمع آوری فاضلاب شهر آشخانه است که با اعتباری بالغ بر 27 هزار و 41 میلیون ریال وارد مرحله اجرایی می گردد .

مهندس علوی افزود این پروژه شامل اجرای 10800 متر شبکه جمع آوری فاضلاب است که می بایست در مدت 9 ماه اجرا و به مرحله بهره برداری برسد .

در ادامه این مراسم کلنگ آغاز اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب شهر آشخانه توسط عوض زاده فرماندار شهرستان مانه و سملقان و مهندس علوی به زمین خورد .

شایان ذکر همزمان 5 طرح اصلاح و توسعه شبکه آبرسانی شهر آشخانه و قاضی ، بهره برداری از سامانه پایش لحظه ای کیفیت آب شهر آشخانه ، برق رسانی به منابع و مخازن شهر آشخانه و بهره برداری از سیستم کنترل از راه دور شهر های آشخانه پیش قلعه و قاضی در این روز افتتاح و در مدار بهره برداری قرار گرفت .

خاطر نشان می شود افتتاح پروژه های هفته دولت در سال جاری بصورت کلی در هر شهرستان و با حضور یکی از معاونین استاندار و مسئولان شهرستانی انجام میگیرد و پروژه اصلی هر شهرستان بصورت نمادین افتتاح میگردد .

 

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
183 بازدید
4891 بازدید

1.30%
13.37%
2.39%
0.06%
0.16%
82.73%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):19
19 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : سه شنبه 05-12-1399, 08:35