A- A A+

885

سیزدهمین جشنواره قرآنی فرزندان کارکنان شرکت های تابعه وزارت نیرو در استان خراسان شمالی ،به میزبانی شرکت آب و فاضلاب شهری این استان در چهار رشته حفظ ، قرائت و اذان، مفاهیم و احکام برگزار گردید .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی : این جشنواره در دو مقطع تحصیلی دوره اول از پنجم ابتدایی تا سوم راهنمایی و دور دوم از سوم راهنمایی تا پایان متوسطه در بین فرزندان کارکنان شرکت تابعه وزارت نیرو در استان خراسان شمالی در چهار رشته حفظ ، قرائت ، مفاهیم و احکام برگزار گردید .

منصور درتومی مشاور مدیر عامل و مدیر روابط عمومی شرکت آبفای خراسان شمالی گفت : پنج نفر از منتخبین از شرکت آبفای شهری ، سه نفر از توزیع برق و یک نفر از آبفای روستایی بود .

درتومی در ادامه گفت : نفرات برتر برادران در رشته قرائت و اذان آقایان محمد ابراهیم شریفی و احمد گل زاده ، در رشته حفظ آقای بهنام صحراگرد ، در رشته احکام آقایان سینا میری مقدم و امیر محمد علیخانی مقام اول را کسب نمودند .

ایشان افزود : نفرات برتر خواهران در رشته قرائت خانمها فاطمه گل زاده و نیایش اکبری و در شته احکام خانمها صدف صدقی و فائزه محمدی مقام اول این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دادند .

منصور درتومی در پایان گفت : نفرات برتر این جشنواره به مسابقات کشوری وزارت نیرو معرفی و اعزام خواهند شد .

 

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
239 بازدید
7830 بازدید

1.29%
12.22%
2.42%
0.07%
0.17%
83.84%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):20
20 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : یکشنبه 02-09-1399, 08:05