A- A A+

881

بررسی آخرین وضعیت منابع ، مخازن ،تامین و توزیع آب شرب و چگونگی آغاز پروژه فاضلاب شهر فاروج در دیدار شهردار و رئیس شورای شهر فاروج با مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی انجام پذیرفت

مجتبی مزرجی شهردار و رجبعلی ایزدجو رئیس شورای شهر فاروج به منظور بررسی وضعیت آب شرب چگونگی آغاز اجرای پروژه جمع آوری و تصفیه فاضلاب شهر فاروج با حضور در شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی با مدیر عامل این شرکت دیدار و گفتگو نمودند .

در این جلسه ابتدا مهندس سید ابراهیم علوی گزارشی از روند اجرای پروژه های آب شرب شهر فاروج ارائه نمود و خواستار همکاری بیشتر شورای شهر و شهردار با امور آب و فاضلاب شهر فاروج در پیشرفت پروژه ها شد .

مهندس علوی در ادامه افزود : تامین و توزیع آب شرب سالم و بهداشتی از مهمترین وظایف ماست که در این رابطه نظارت دائم و مستمر بر کیفیت و بهداشت آب و همچنین میزان کلر و... انجام می گیرد و علاوه بر این ادارات ذیربط همچون شبکه بهداشت و غیره نیز نظارت مستقیم بر کیفیت و بهداشت آب دارد .

طرح جمع آوری و تصفیه فاضلاب شهر فاروج یکی دیگر از موضوعاتی بود که در این جلسه از سوی شهردار و رئیس شورای شهر فاروج مطرح گردید و مقرر گردید برای اجرای این طرح از ظرفیت بخش خصوصی استفاده گردد و در راستای جلب سرمایه گذار بلند مدت همکاری های لازم انجام گیرد .

در پایان این این دیدار ایزدجو ضمن تقدیر و تشکر از همکاری صمیمی امور آب و فاضلاب فاروج با شهردار و شورای شهر گفت : امور آب و فاضلاب فاروج از اداراتی است که کمترین شکایت مردمی را به شورای شهر دارند که جای بسی تقدیر و تشکر است .

 

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
1305 بازدید
7830 بازدید

1.29%
12.22%
2.42%
0.07%
0.17%
83.84%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):12
12 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : شنبه 03-08-1399, 12:12