A- A A+

879

روح الله بصیری نیا دوچرخه سواری که قرار است با حمل پیامهای ایثار و شهادت و صرفه جویی در مصارف انرژی کل ایران را در سال دولت وملت ، همدلی و همزبانی رکاب بزند وارد استان خراسان شمالی شد و در بدو ورود با مهندس علوی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان دیدار کرد .

روح الله بصیری نیا دوچرخه سواری كه سال گذشته سفر خود را آغاز نموده و حامل پرچم سبز متبرک به حرم شریف امام حسین (ع) بود وارد استان خراسان شمالی شد و با حضور در شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی با مهندس سید ابراهیم علوی مدیر عامل شرکت دیدار کرد .

بصيري نيا در این ديدار هدف از سفر خود را با نیت تجلیل از خانواد های معظم شهدا ، جانبازان و آزادگان سر افراز و با توجه به تاکیدات و فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اصلاح الگوی مصرف حامل پیام صرفه جویی در مصارف انرژی برای کلیه هموطنان عنوان نمود و افزود به همین منظور در سال گذشته سفر خود را از شهر قم و از جوار تربت پاک حضرت معصومه (س) آغاز و با گذر از شهر های کربلا قصد دارم تا عید فطر سال جاری خود را به حرم مطهر امام هشتم برسانم.

در اين ديدار، مدير عامل شركت آب و فاضلاب خراسان شمالی ضمن استقبال از این حرکت بسیار خوب فرهنگی آنرا زمینه ساز حفظ و نشر آثار هشت سال دفاع مقدس و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا ، جانبازان و آزادگان دانست .

در ادامه مهندس علوی با اشاره عدم بارشهای مناسب و افت شدید منابع آبی در استان و نیاز بیش از پیش به امر صرفه جویی و توجه به مصرف بهینه آب ، حمل پیام صرفه جویی در مصارف انرژی از سوی این دوچرخه سوار را که مشکلات و مشقات فراوانی را برای اعلام این امر مهم به مردم برخود هموار ساخته است کاری ارزشمند ستودنی دانست .

خاطر نشان می شود این دوچرخه سوار 35 ساله تهرانی سفر خود را از قم به قصد زیارت مرقد مطهر امام حسین (ع) تا کربلا رکاب زده با عبور از خراسان شمالی عازم مشهد مقدس شد و قرار است پرچم مزین به نام امام رضا (ع) و متبرک شده به ضریح امام حسین (ع) روز عید فطر در حرم امام رضا (ع) نصب گردد .

 

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
1168 بازدید
4891 بازدید

1.30%
13.37%
2.39%
0.06%
0.16%
82.73%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):45
45 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : یکشنبه 22-01-1400, 14:15