A- A A+

ش2

مهندس حسینی مدیر امور آب و فاضلاب شیروان در راستای نهادینه نمودن مصرف صحیح آب با معلمان 15 مدرسه سطح شهر دیدار و گفتگو کرد .

به گزارش روابط عمومی امور آب و فاضلاب شیروان : با گرم شدن هوا و بالا رفتن مصرف آب امور آب و فاضلاب شیروان با همکاری اداره آموزش و پرورش ، نشست هایی را با معلیمن 15 آموزشگاه شیروان برگزار نمود .

در این نشست ها که با هدف ترویج فرهنگ مصرف صحیح آب در بین دانش آموزان و معلمین به عنوان اقشار اثر گزار در جامعه انجام می گرفت ابتدا مهندس حسینی مدیر امور آب و فاضلاب شیروان برلزوم استفاده درست و نهادینه نمودن فرهنگ صحیح مصرف آب در جامعه تاکید می نمود و با بیان وضعیت آب در جهان و ایران و استان بر صرفه جویی در مصرف آب تاکید می نمود .

مهندس حیسنی همچنین در این دیدار ها با تشریح بعضی از راههای مصرف آب از معلمین خواست تا با آموزش های لازم به دانش آموزان و ترغیب آنان به مصرف بهینه آب بیش از پیش قدر این نعمت الهی را بدانند و در پاسداری از آن از هیچ کوششی فروگزار نباشند و خادمین خود در شرکت آب و فاضلاب را در تامین و توزیع آب بخصوص در فصول گرم سال یاری رسانند .

حسنی در این نشست ها دانش آموزان را سفیران آب خواند و آنان را اثر گزار ترین قشر جامعه در راستای اصلاح الگوی مصرف دانست و خاطر نشان ساخت دانش آموزان با داشتن ذهن های خلاق قادر خواهند بود مصرف بهینه آب را یک فرهنگ غنی تبدیل نمایند و از معلمان خواست تا با دادن جهت های درست به دانش آموزان در راستای فرهنگ مصرف در این راستا گام برداند .

لازم به ذکر است این نشست ها در راستای توافق نامه طرح همیاران آب بین آموزش و پرورش و شرکت آب وفاضلاب خراسان شمالی جهت ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب با توجه به روند اصلاح الگوی مصرف در دو بخش دانش آموزان و معلیمن در دستور کار قرار گرفته است . د

 

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
602 بازدید
2888 بازدید

1.36%
13.40%
2.42%
0.06%
0.15%
82.61%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):34
34 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : یکشنبه 22-01-1400, 14:15