A- A A+

846

در آخرین نشست شورای مدیران شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمال استفاده از پتانسیلهای بخش خصوصی و اهتمام ویژه جهت اجرای پروژه های فاضلاب در شهر های مختلف استان در سال 94 از سوی مدیر عامل مورد تاکید قرار گرفت

در آخرین نشست شورای مدیران شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی در سال 93 با حضور مدیر عامل ، معاونین ، مدیران امورهای تابعه و مدیران ستادی در محل سالن جلسات این شرکت برگزار گردید .

در این جلسه پس از ارائه گزارش عملکرد امورهای تابعه در سال 93 مدیران ، مهندس سید ابراهیم علوی مدیر عامل شرکت ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات انجام شده گفت : شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی با استفاده از نیروهای متخصص و جوان در مسیر پیشرفت و پویایی قرار گرفته و اخذ رتبه های برتر کشوری در زمینه های مختلف نشان این پیشرفت می باشد .

مهندس علوی افزود پیک مصرف تابستان با شرایط سخت آبی که در پیش داشتیم با درایت و مدیریت شما عزیزان پشت سر گذاشته شد و برای سال آینده نیز برنامه ریزی های مختلفی انجام شد که بسیاری از آنها اجرا شده و مابقی در حال اجراست که مهمترین آنها حفر چاههای جدید در شهر های دارای مشکل بود .

مهندس علوی در ادامه این نشست توصیه هایی را نیز برای سال 94 به مدیران ارائه نمود که مهترین این توصیه ها استفاده از پتانسیلهای بخش خصوصی در حوزه آب و فاضلاب بود و از مدیران خواست تا جذب سرمایه گزاران بخش خصوصی پروژه های آب و فاضلاب را به بهترین نحو ممکن انجام و باعث هرچه بهتر شدن خدمات به هم استانی ها گردند .

ایشان همچنین از مدیران خواست اهتمام ویژه ای به اجرای پروژه های فاضلاب در کلیه شهر های استان داشته باشند و اجرای طرح های فاضلاب شهری را در اولویت های کاری امورها قرار دهند .

از دیگر توصیه های مدیر عامل به مدیران می توان به اجرای طرح تکریم ارباب رجوع در امورها و احترام به مشترکین ، رعایت قانون ، پرداختهای به موقع بدهی پیمانکاران ، نصب سریع انشعابات آب و فاضلاب ، ارائه راهکارهای مطلوب جهت وصول مطالبات ، اعلام مشکلات و نواقص تخصیص اعتبارات به فرمانداری ها ، پیگیری تخصیص اعتبارات جهت شهر های جدید ، فعال نمودن گروه های مروجین مصرف بهینه آب در سطح شهر ها وآمادگی کامل جهت ارائه خدمات ستاد نوروزی .

 

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
5180 بازدید
2888 بازدید

1.36%
13.40%
2.42%
0.06%
0.15%
82.61%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):29
29 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : دوشنبه 20-02-1400, 13:07