A- A A+

827

حضرت حجت الاسلام و المسلمین یعقوبی قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان

و امام جمعه مرکز استان خراسان شمالی در شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی

               به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی حجت الاسلام یعقوبی قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان و امام جمعه مرکز استان   در نشستی با مدیران و کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی دیدار و گفتگو نمود .

در این دیدارکه پس از برگزاری نمازجماعت ظهر و عصر به امامت ایشان برگزار گردید ابتدا مهندس سیدابراهیم علوی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت گزارشی از وضعیت آبرسانی و زحمات و تلاشهای شبانه روزی همکاران و خدمات رسانی جهت سقایی مردم درسایه الطاف خداوند متعال را ارائه نمودند

           در ادامه حضرت حجت الاسلام والمسلمین یعقوبی قائم مقام نماینده ولی فقیه در استانهای خراسان و امام جمعه مرکز استان خراسان شمالی ضمن بیان حدیثی از امام حمدباقر(ع)  مومن بر دوگونه است بعضی عین بارانند و بعضی مثل ملخ .

ایشان در ادامه ویژگی باران را طاهر ، مطهر ، سرسبزی ، سخاوتنمدی وزدودن غبار و افسردگی بیان نموده و خدمتگزاری در آب و فاضلاب را عین باران بدون توجه به افراد وگروهها بیان نمودند .

828

سپس به بیان فرمایشی از امام راحل و عظیم الشان مبنی براینکه اگر سلیقه هایمان فرق می کند تلاش کنیم مواضع خدمت را به هم نزدیک نماییم پرداختند و بررعایت صفت حلم و بردباری و نگرش مثبت و مثبت اندیشی تاکید نمودند.

حجت الاسلام یعقوبی در ادامه به شرایط اقتصادی دنیا و کشور هم اشاره کرده و بیان داشت امروز دشمن از تحریم فراتر رفته و با جمهوری اسلامی ایران وارد جنگ اقتصادی شده است .بر ضرورت وحدت مسلیمن در مقابل دشمنان تاکید نمودند و بربسیج و استفاده از تمام ظرفیتها جهت مقابله با توطئه های دشمنان تاکید نمودند

درپایان ایشان ضمن قدردانی از زحمات و تلاشهای ارزشمند مدیر و کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان که می بایست همچون باران برای همه باشند تاکید شد و برای استمرار نزول رحمت الهی دعا نمودند .

 

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
571 بازدید
1596 بازدید

1.27%
13.24%
2.37%
0.06%
0.17%
82.89%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):27
27 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : چهارشنبه 01-11-1399, 11:15