A- A A+

824

آیت الله مهماننواز : موفقیت های کنونی جمهوری اسلامی ایران با هیچ دوره دیگری قابل مقایسه نیست

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی : سید ابراهیم علوی مدیر عامل به همراه معاونین و جمعی از همکاران خود با نماینده مردم خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری دیدار و گفتگو کردند .

آیت ا... مهمان نواز در این دیدار گفت : موفقیت های کنونی جمهوری اسلامی ایران با هیچ دوره دیگری قابل مقایسه نیست و هر روز نیز به این افتخارات افزوده می شود . وی اضافه کرد: این تلاش ها و موفقیت های کشورمان است که امروز قدرت های بزرگ دنیا را در مقابل جمهوری اسلامی ایران مستاصل کرده است .

نماینده ی مردم خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: باید قدردان نظام مقدس جمهوری اسلامی بود و با تمسک به آموزه های اسلام و قرآن از اختلاف پرهیز کرد.

 

 

 

  825

وی با تاکید بر عدم فراموشی امدادهای غیبی طی 35 سال گذشته اذعان داشت: وظیفه همه ما این است که با بهره گیری از امکانات و شرائط موجود، وحدت و یکپارچگی را حفظ کنیم.

ایشان در ادامه گفت : خدمت به خلق عبادتی است که انجام آن توفیق می خواهد و باید کارها را با فعالیت و درایت پیش برد . ما باید به مردم محبت و خدمت کنیم . چون ما خادم این مرم هستیم .

آیت ا... مهمان نواز در پایان ضمن اشاره به طرح اقتصاد مقاومتی توسط مقام معظم رهبری گفت : راه مقابله با تحریم ها اقتصاد مقاومتی است ما باید به غیر خدا دل نبندیم و همواره به خدا امید داشته باشیم که عاقبت کار با متقین است .

در ابتداء این دیدار مهندس سیدابراهیم علوی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی گزارش از وضعیت آبرسانی شهرهای استان و فعالیتهای انجام شده و برنامه های در دست اقدام جهت تامین آب شهروندان را ارائه نمودند.

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
996 بازدید
1596 بازدید

1.27%
13.24%
2.37%
0.06%
0.17%
82.89%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):16
16 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : چهارشنبه 01-11-1399, 11:15