A- A A+

804

همایش خانوادگی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی جهت تجلیل از ایثارگران ، بازنشستگان و دانش آموزان ممتاز همزمان با اعیاد قربان و غدیر برگزار گردید .

همزمان با ایام بزرگداشت دهه امامت و ولایت ، اعیاد قربان و غدیر و همزمان با سالروز سفر پرخیر و برکت مقام معظم رهبری به استان خراسان شمالی همایش بزرگ خانوادگی تجلیل از ایثارگران ، بازنشستگان و دانش آموزان ممتاز شرکت با حضور کلیه پرسنل و خانواده ها در محل تالار فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی شهر بجنورد برگزار گردید .

مهندس سید ابراهیم علوی مدیر عامل شرکت در جمع پرسنل و خانواده ها گفت : برگزاری این همایش فرصت مغتنمی است تا در برابر دیدگان خانواده ها از زحمتکشان عرصه آب و فاضلاب تقدیر کنیم و یاد آور زحمات شبانه روزی این عزیزان که وظیفه خطیر سقایی مردم شریف استان را بر عهده دارند باشیم .

805

مهندس علوی افزود : ایثارگران با نثار جان و مال خود از این مرز و بوم دفاع نمودند و وظیفه ذاتی خود را در مقابل کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی بصورت کامل به انجام رساندند و حال وظیفه ماست مه به این عزیزان احترام نموده و برخدمات این عزیزان ارج نهیم .

علوی در ادامه با اشاره به جایگاه بازنشستگان در بین همکاران افزودند : بازنشستگان سرمایه های اصلی هر ارگانی هستند و تجربیات و آموخته های این عزیزان می تواند راهگشای مشکلات جوانتر ها باشد .

مهندس علوی همچنین با ابراز خرسندی از تعداد بالای دانش آموزان ممتاز شرکت گفت : ما بر خود می بالیم که خانواده بزرگ آبفای خراسان شمالی توانسته بیش از 200 دانش آموز نمونه تربیت و به جامعه تحویل دهد و این جز در سایه زحمات بی دریغ همسران پرسنل در منازل نیست .

همایش شامل بخشهای مختلفی مانند اجرای سرود ، اجرای تئاتر ، پخش نماهنگ ، سخنرانی و قسمتهای شاد برای کودکان بود که توسط هنرمندان اجرا گردید و در بین برنامه ها از ایثارگران ، بازنشستگان و دانش آموزان ممتاز با اهداء لوح تقدید و هدایایی به رسم یاد بود تجلیل به عمل آمد .

در پایان همایش کارگران و کار مندان نمونه نیز معرفی و مورد تشویق قرار گرفتند .

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
383 بازدید
7830 بازدید

1.29%
12.22%
2.42%
0.07%
0.17%
83.84%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):21
21 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : سه شنبه 04-09-1399, 08:17