A- A A+

803

مهندس سیدابراهیم علوی ضمن بازدید از پروژههای آب و فاضلاب شهر راز با امام جمعه و فرماندار این شهرستان دیدار نمود.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی مهندس سیدابراهیم علوی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل این شرکت ضمن بازدید از وضعیت پروژههای فعال آب و فاضلاب شهرستان راز و جرگلان با امام جمعه و فرماندارشهرستان راز و جرگلان دیدار و گفتگو نمود .

در این بازدیدها ابتدا مهندس علوی از پروژههای خط انتقال چاههای 7و8 به مخزن 1000 مترمکعبی و پروژه های اصلاح و نوسازی شبکه توزیع آب سطح شهر و همچنین منابع و تاسیسات شهرستان بازدید نمودندو از نزدیک در جریان روند آبرسانی شهر قرار گرفتند.

در ادامه مهندس علوی ضمن حضور در دفتر حجت الاسلام و المسلمین نوروزی امام جمعه شهرستان با ایشان دیدار و ضمن قدردانی از حمایتها و پشتیبانی های ایشان در ارائه هشدار های کمبود آب شرب شهرستان در خطبه های نماز جمعه ، گزارشی از وضعیت آبرسانی شهر راز و برنامه های در دست اقدام شرکت جهت ارتقاء وضعیت آبرسانی این شهرستان ارائه نمودند

حجت الاسلام و المسلمین نوروزی نیز ضمن قدردانی از زحمات و تلاشهای انجام شده جهت خدمات رسانی به مردم بر ضرورت فرهنگ سازی و اطلاع رسانی و استفاده بهینه از آب شرب تاکید نمودند.

در ادامه این بازدید مهندس علوی با مهندس دربندی فرماندارشهرستان راز و جرگلان نیز دیدار نمود و با ارائه گزارشی از روند اجراء پروژهها و وضعیت آبرسانی شهر از همکاری و حمایتهای فرمانداری شهرستان قدر دانی نمودند و خواستار توجه بیشتر مسولین شهرستان و تخصیص اعتبارات بیشتر جهت بهتر شدن خدمات آب رسانی در این شهرستان گردید .

مهندس دربندی ضمن تاکید بر ضرورت تسریع روند اجرای پروژه های آبرسانی در این شهرستان از اقدامات انجام شده شرکت آب و فاضلاب استان و شهرستان قدردانی نمود .

شایان ذکر است امور آب و فاضلاب راز و جرگلان 1892 مشترک آب را تحت پوشش دارد .

 

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
462 بازدید
1596 بازدید

1.27%
13.24%
2.37%
0.06%
0.17%
82.89%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):19
19 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : چهارشنبه 24-10-1399, 08:42