A- A A+

33

مدیر کل دیوان محاسبات و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان از پروژه های آب و فاضلاب شهرستان مانه و سملقان بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی آقای مظفری مدیر کل و کارشناسان دیوان محاسبات به همراه مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی از پروژه های تصفیه خانه فاضلاب وپروژه آبرسانی به شهر آشخانه بازدید نمودند.

در این بازدید آقای مهندس سیدابراهیم علوی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت گزارشی ازمطالعات و سوابق طرح وتشریح مشخصات تصفیه خانه و کیفیت پساب تولیدی پس از تکمیل و بهره برداری و همچنین روند اجراء پروژه را تشریح نمودند و سپس از فرایند اجراء پروژه بازدید انجام شد .

در ادامه وضعیت پروژه تصفیه خانه فاضلاب بررسی و در راستای تسریع در روند و موانع موجود هماهنگی لازم بعمل آمد.

شایان ذکر است پروژه تصفیه خانه فاضلاب شهر آشخانه 52 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

پس از پروژه آبرسانی به شهر آشخانه از چاههای در حال حفاری قوری میدان بازدید انجام گرفت در این بازدید آقای مهندس سیدابراهیم علوی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت گزارشی از وضعیت تامین آب و مصارف مشترکین درشهر آشخانه ارائه نمودند وبا بیان اینکه بدلیل افت شدید سفرههای زیرزمینی ، کاهش بارندگیها و افزایش مصرف و کاهش آبدهی چاههای موجود به ناچاربه سمت تامین آب از دور دست که فاصله این پروژهها ازشهر آشخانه به بیش از 30 کیلومتر میرسد رفته ایم .

شایان ذکر است امور آب و فاضلاب مانه و سملقان با داشتن شهرهای آشخانه و قاضی و پیش قلعه با تعداد10011 انشعاب آب در جنوب غربی استان خراسان شمالی قرار دارد .

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
995 بازدید
4891 بازدید

1.30%
13.37%
2.39%
0.06%
0.16%
82.73%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):37
37 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : یکشنبه 22-01-1400, 14:15