A- A A+

764

در سه ماهه نخست سال جاری بیش از 323 فقره انشعاب آب فرسوده مشترکین آب و فاضلاب شهری استان اصلاح و بازسازی گردید

مهندس سید ابراهیم علوی مدیر عامل شرکت با اشاره به کمبود منابع آبی و نیاز به تامین آب بیشتر ، جلو گیری از هدر رفت آب در خطوط انتقال ، شبکه توزیع و انشعابات فرسوده را مورد تاکید قرار داد از همکاران خواست به این امر توجه بیشتری داشته باشند .

مهندس سید ابراهیم علوی در ادامه افزود همکاران باید توجه داشته باشند اگر ما از مردم می خواهیم که در مصرف آب دقت لازم را داشته باشند ، خود ما نیز به عنوان متولی تامین وتوزیع آب باید بیشتر از دیگران در امر صرفه جویی و جلو گیری از هدر رفت آب پیش قدم باشیم و در صورت بروز اتفاق و ترکیدگی لوله وغیره در اولین فرصت برای رفع آن اقدام کنیم .

مهندس علوی در ادامه گفت در راستای کاهش هدر رفت آب در سه ماهه نخست سال جاری 492 دستگاه کنتور خراب تعویض گردید و همچنین 323 فقره انشعاب آب فرسوده مشترکین نیز با هزینه شرکت بصورت صفر تا صد بازسازی و اصلاح گردیده است .

وی همچنین افزود : برای دسترسی آسانتر به شیرآلات و مانور بهتر بر روی شیرآلات در مواقع بروز اتفاق و ترکیدگی شبکه های توزیع آب و جهت جلو گیری از هدر رفت بیشتر آب در این مواقع شیرآلات معیوب توسط همکاران شناسایی و تعویض میگردند که در این زمینه در سه ماهه نخست سال جاری تعداد 41 دستگاه شیرآلات خراب نیز تعویض شده و در همین مدت 20 دستگاه شیرآلات جدید نیز در محل های مورد نیاز نصب گردیده است .

وی خاطر نشان ساخت : به علت قدمت بالای بعضی از شبکه ها و همچنین خاکبرداری ، آسفالت ریزی و دیگر کارهای زیر ساختی شهر بعضی از شیرآلات در زیر زمین مدفون شده که در مواقع بروز اتفاق کار پرسنل آب و فاضلاب با مشکل مواجه می شود و یکی از اقدامات شرکت در این زمینه مرئی سازی ، اصلاح و باز سازی این نوع از شیر آلات است .

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
827 بازدید
7830 بازدید

1.29%
12.22%
2.42%
0.07%
0.17%
83.84%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):14
14 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : سه شنبه 04-09-1399, 08:17