A- A A+

756

نوروزی امام جمعه شهر راز در خطبه های نماز جمعه بانوان را اصلی ترین رکن صرفه جویی آب در منازل بر شمرد

حجت الاسلام نوروزی امام جمعه شهر راز در خطبه های نماز جمعه ششم تیر ماه با تاکید بر مقدس بودن آب ، صرفه جویی آب را بهترین شکر گزاری در برابر خداوند متعال بر شمرد .

حجت السلام نوروزی با بیان آیات و روایتهایی از قرآن کریم و ائمه اطهار (ع) آبرا مظهر زیبایی ، سرزندگی و شادابی خواند و از شهروندان خواست تا با مصرف بهینه آب ، امانت دار خوبی برای این نعمت الهی در رساندن به نسل بعدی باشند .

نوروزی در قسمتهایی از سخنان خود با بیان بعضی از شیوه های صحیح مصرف آب گفت : بانوان در منازل با مصرف صحیح آب می توانند الگوی مناسبی برای فرزندان خود باشند و با پرهیز از شستشو های غیر ضرور و جلو گیری از اسراف آب رکن اصلی در مصرف بهینه آب باشند .

وی تاکید نمود با توجه به خشکسالی های چند سال اخیر در صورت ادامه روند مصرف آب از شوی شهروندان شهر راز قطعی آب و جیره بندی آب در این شهر دور از انتظار نخواهد بود ولذا از مردم می خواهیم در مصرف آب دقت کافی لازم را داشته باشند تا به خواست خداوند متعال این نعمت را بصورت مستمر در اختیار داشته باشیم .

مصطفی محمدی مدیر امور آب و فاضلاب راز نیز در مورد هفته صرفه جویی و اقداماتی که در این شهر در این هفته انجام شده گفت : در این هفته با اخطار به مشترکان پر مصرف ، توزیع بروشور و کتابچه های صرفه جویی در اماکن عمومی و پر رفت و آمد ، نصب پرده و بنر در اماکن عمومی و برگزاری جلسات با امام جمعه و ائمه جماعت در نهادینه نمودن مصرف صحیح آب در شهر راز تلاش نمودیم .

این نکته حائز اهمیت است که در نماز جمعه کتابچه ها و برشور های صرفه جویی بین نماز گزاران توزیع گردید .

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
490 بازدید
2888 بازدید

1.36%
13.40%
2.42%
0.06%
0.15%
82.61%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):28
28 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : یکشنبه 22-01-1400, 14:15