A- A A+

751

 همزمان با سومین روز از هفته صرفه جویی نشست ائمه جماعت شهر اسفراین و مسئولین شرکت آب و فاضلاب با هدف نهادینه نمودن مصرف آب برگزار گردید .

این نشست در حوزه علمیه ولیعصر شهر اسفراین و با مشاور مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان خراسان شمالی ، مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان اسفراین ، ائمه جماعت ، روحانیون و تعدادی از طلاب این شهرستان برگزار گردید .

در ابتدای این نشست مهندس وحدانی اسدی مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان اسفراین کلیاتی را در مورد وضعیت آب شرب شهرهای اسفراین و صفی آباد بیان نمود و افزود : در حال حاضر 100 درصد شهروندان اسفراینی از آب شرب بهداشتی و تصفیه شده سد بیدواز بهره مند هستند و از نظر فاضلاب شهری نیز پروژه روزهای پایانی خود را سپری می نمید و در چند روز آینده 100 درصد مردم از خدمات جمع آوری و تصفیه فاضلاب نیز بهره مند خواهند شد .

750

در ادامه این نشست منصور درتومی مشاور مدیر عامل و مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی نیز گفت : تمام تلاش و کوشش دست اندر کاران این شرکت تامین و توزیع آب شرب سالم و بهداشتی برای شهروندان است و در زمینه مدیریت مصرف با استفاده از کلیه ظرفیتهای موجود در جامعه از قبیل رادیو تلویزیون ، جراید آموزش و پرورش ، مدارس ، روحانیون و ائمه جماعت و... در تلاش برای نهادینه نمودن مصرف آب در بین شهرندان محترم هستیم.

درتومی افزود : فرصت مغتنمی پیش آمده که در حضور ائمه جماعت و روحانیون شهرستان اسفراین باشیم و دست یاری بسوی شما عزیزان دراز نماییم تا با بیان وضعیت آب شرب استان و خصوصا شهر اسفراین برای مردم این عزیزان را به امر صرفه جویی در آب رهنمون سازید .

ایشان با اشاره به بعضی از راهکار های صرفه جویی از ائمه جماعت خواست تا با ظرفیت و توانمندی های خود در زمینه تبلیغ مردم را به صرفه جویی امر و از اسراف نهی نمایند .

در پایان این نشست مسئولین شرکت آب و فاضلاب پاسخ گوی سئولات ائمه جماعت ،روحانیون و طلاب بودند.     

 

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

0000000
امروز
دیروز
1137 بازدید
7830 بازدید

1.29%
12.22%
2.42%
0.07%
0.17%
83.84%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):26
26 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : یکشنبه 02-09-1399, 08:05