A- A A+

افزونه های اختصاصی افراد کم بینا

  • چاپ
  • ایمیل

طبق کلیه آمارهای جهانی، تعداد افراد دچار اختلالات پایدار بینایی که به درصدهای مختلف دارای حس بینایی هستند، بسیار بیشتر از افراد نابینا است و در واقع ۸۰ درصد افراد آسیبمند بینایی را کمبینایان تشکیل میدهند. این افراد متناسب با میزان بینایی خود از مشکلات کمتری نسبت به نابینایان برخوردارند. لذا جهت ارائه خدمات به این قشر از هموطنان عزیر در زیر چند افزونه قابل استفاده در نرم افزار های مرورگر کروم و فایر فاکس جهت استفاده این قشر از افراد معرفی می شوند. 

قابل ذکز است افزونه ها در واقع ابزار هایی هستند که به شما در هر صفحه خدماتی می دهند و به ازای مرورگر های مختلف دارای نام ها و کاربری های مختلفی هستند . 

 

افزونه Magnifying Glass (Hover Zoom) برای مرورگر chrome

این افزونه قابلیت بزرگ نمایی صفحه سایت را بدون هیچ گونه اختلال برای کاربر فراهم می نماید.  جهت استفاده از این افزونه با مرورگر کروم خود به صفحه لینک زیر مراجعه نمایید و از طریق دکمه "ADD To Chrome"  این افزونه را به مرورگر خود اضافه نمایید سپس در کنار دکمه منوی مرورگر یک علامت ذره بین اضافه خواهد شد . بعد از اضافه شدن آن هر صفحه ای که باز نمایید و آن دکمه را بفشارید و بر روی صفحه با حرکت ماوس پیمایش انجام دهید مکان مورد نظر به صورت بزرگ نمایی شده نمایش داده خواهد شد .  جهت مشاهده صفحه دریافت این افزونه می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید . 

صفحه افزونه در سایت افزونه های گوگل کروم 

 

 

افزونه Magnifying Glass (Hover Zoom) برای مرورگر فایرفاکس

این افزونه قابلیت بزرگ نمایی صفحه سایت را بدون هیچ گونه اختلال برای کاربر فراهم می نماید.  جهت استفاده از این افزونه با مرورگر فایرفاکس خود به صفحه لینک زیر مراجعه نمایید و از طریق دکمه "ADD To Firefox"  این افزونه را به مرورگر خود اضافه نمایید سپس در کنار دکمه منوی مرورگر یک علامت ذره بین اضافه خواهد شد . بعد از اضافه شدن آن هر صفحه ای که باز نمایید و آن دکمه را بفشارید و بر روی صفحه با حرکت ماوس پیمایش انجام دهید مکان مورد نظر به صورت بزرگ نمایی شده نمایش داده خواهد شد .  جهت مشاهده صفحه دریافت این افزونه می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید . 

صفحه افزونه در سایت افزونه های فایرفاکس

 

 

 

 

مطالب مرتبط

آمار حضور بازدیدکنندگان

1640723
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه قبل
کل بازدید
720 بازدید
2627 بازدید
5327 بازدید
5327 بازدید
58203 بازدید
31806 بازدید
1640723 بازدید

پیش بینی امروز
1248

1.32%
11.44%
2.49%
0.06%
0.18%
84.51%
زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):17
17 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : شنبه 05-07-1399, 11:40