A- A A+
  • اخبــار
  • امریه سربازی
  • اعتبارات عمرانی
  • پیام حراست

با سلام و احترام 

به استحضار می رساند متقاضیان امریه سربازی دارای برگ اعزام با تاریخ 1401/04/01 می توانند از تاریخ 1401/01/01 تا تاریخ 1401/01/30 به سامانه امریه سربازی وزارت نیرو به آدرس amriyeh.moe.gov.ir مراجعه و در سامانه مذکور ثبت نام نمایید.

اعتبارات عمرانی سال 1400  شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی

اعتبارات بودجه سال 1400 

تاریخ بروزرسانی : 1399/12/12

 مطالب آسیب زا در فضای مجازی نباید انتشار پیدا کند. بسیاری بر این باور هستند که بحث رمزنگاری اطلاعات کاملا از داده ها مراقبت می نماید،اما با بکارگیری از نرم افزار های جدید در فضای مجازی امکان سو استفاده وجود دارد . پس در بارگذاری و ارسال مطالب ، عکس ها ، فیلم ها و ... می بایست دقت لازم به عمل آید. 

دفتر حراست و امور محرمانه

 

 

پیام روز

در جلسه هیات مدیره شرکت آبفا با حضور معاون وزیر در امور آب و آبفا مطرح شد، کشور کم آبی هستیم اما مثل کشورهای پر آب رفتار می کنیم

  • چاپ
  • ایمیل

«محمد جوانبخت» معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا در نشست شامگاه چهارشنبه با معاونان و اعضای هیئت مدیره شرکت آب و فاضلاب وشرکت  آب منطقه ای خراسان شمالی با اشاره به کاهش بارندگی ها در کشور شرایط آبی اضطراری، گفت: "کشور کم آبی هستیم اما مثل کشورهای پر آب رفتار می کنیم."

وی با اشاره به تکالیف وزارت نیرو در بخش آب کشور در سال جاری گفت: موظف به جلوگیری از برداشتهای غیرمجاز آب هستیم و وزارت نیرو مصمم است این تکلیف قانونی را در سال جاری انجام دهد.

وی تصریح کرد: بازتخصیص پساب برای تامین آب صنایع کشور، یکی دیگر از تکالیف قانونی وزارت نیرو است که در سال جاری مصمم به انجام این تکلیف نیز هستیم.

معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا بیان کرد: برای رفع مشکلات موجود ما ناچار به مهار تنش آبی و تامین منابع لازم برای این کار هستیم و این نیاز به مدیریت جهادی همراه با ازخودگذشتگی و فداکاری مدیران شرکت های آبفا می باشد.

«رضا نعیمی» رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آبفای استان نیز در این جلسه با بیان مشکلات حوزه آبرسانی به روستاها و شهرهای استان، گفت: خشک شدن منابع آبی، تعرفه پایین آب بهاء در روستاها، استفاده از آب شرب برای مصارف غیر شرب، فرسودگی تاسیسات آبرسانی از مهمترین دغدغه های این شرکت در استان می باشد.

وی با اشاره به زیانده بودن این شرکت گفت: بسیاری از منابع زیرزمینی متاثر از کاهش بارندگی ها در استان نه تنها تغذیه نمی شوند بلکه سالانه بیش از یک متر افت می کنند و تامین آب شرب روستاها و شهرها به چالش بزرگی تبدیل شده که حفر چاه جدید علاوه بر اجرای تاسیساتی مانند خط انتقال و ایستگاه پمپاژ نیاز به تامین اعتبار لازم دارد.
وی در خصوص پروژه جمع آوری فاضلاب شهر بجنورد اظهار داشت: حدود 50 درصد از شهر بجنورد تحت پوشش خدمات جمع اوری فاضلاب هستند اما از آنجاییکه سطح آبهای زیرزمینی در این شهر بالاست، توسعه و افزایش ظرفیت تصفیه خانه فاضلاب این شهر به ظرفیت ۳۸ هزار و ۱۰۰ مترمکعب در شبانه روز به پیمانکار ابلاغ و عملیات اجرایی آن از سال گذشته آغاز شده است و جهت تسریع در اجرای پروژه نیازمند تخصیص به موقع اعتبارات هستیم.

در این نشست، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان نیز با ارایه گزارش، وضعیت منابع آب استان را تشریح کرد.

پنل اعضای سایت

آمار بازدید

امروز
دیروز
1854 بازدید
1088 بازدید

زمان آنلاین بودن (15 دقیقه پیش):13
13 مهامانان
هیچ عضوی آنلاین نیست
آخرین بروز رسانی : پنج شنبه 06-07-1402, 15:02